1. Bir Kap Su Bir Parça Yiyecek Onların Hayatını Kurtarır

  Temmuz 18, 2014 Hava sıcaklıklarının arttığı şu günlerde sokak hayvanlarına karşı vatandaşların daha duyarlı olmasını isteyen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu “Bir kap su bir parça yiyecek onların hayatlarını kurtarır” diye konuştu

 2. POLENEZKÖY'DEKİ HAYVANAT BAHÇESİ RUHSATLANDIRILDI

  Temmuz 16, 2014 Beykoz İlçesi Polenezköy mevkiinde bulunan hayvanat bahçesinin, incelenmesi tamamlanış ve ruhsat verilmesi uygun görülmüştür. İlimiz faaliyet alanlarını içerisinde bulunan B tipi hayvanat bahçesi ruhsat izni işlemleri İstanbul Vali Yardımcı Hayrullah SUN tarafından makamın da İstanbul Şube Müdürü Nezvat ALĞAN ile birlikte teslim edilmiştir.

 3. BILDIRCINLAR DOĞAYA BIRAKILDI

  Temmuz 16, 2014 Vatandaşlarımız tarafından uçamaz durumda bulunan 3 adet bıldırcın kuşu, İstanbul Şube Müdürlüğü denetim ekibi tarafından teslim alınmıştır. Veteriner Hekimimizin muayenesinin ardından bir sağlık sorunu olmadığı anlaşılıp,bıldırcınlar doğaya salınmıştır.

 4. ŞEHİRDE BULUNAN YILAN DOĞAYA SALLINDI

  Temmuz 15, 2014 Müdürlüğümüze iletilen Avcılar Belediyesi Sokak hayvanları geçici bakımevinde

 5. YARALI LEYLEK KORUMA ALTINDA

  Temmuz 11, 2014 Yaralı halde bulunan bir leylek, vatandaşlarımız tarafından İstanbul Şube Müdürlüğümüze teslim edilmiştir. Kanadı kırılmış olan leylek, İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne tedavisinin yapılabilmesi için teslim edilmiştir.

 6. İSTANBUL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU

  Temmuz 10, 2014 Şube Müdürlüğümüzce organize edilen, Şile DKMP Şefliğine bağlı Darlık Özel Avlağındaki iftar yemeğine, Bölge Müdürümüz Osman DEMİREL, Bölge Müdür Yardımcımız Hilmi ÖZDEMİR, Şube Müdürümüz Nevzat ALĞAN, Şube Müdürlüğümüze bağlı Şefler ve Müdürlük personelimiz katıldı.

 7. YARALI KUŞLAR TEDAVİYE GÖNDERİLDİ

  Temmuz 09, 2014 İstanbul Şube Müdürlüğümüze vatandaşlar tarafından yapılan yaralı kuş ihbarlarını değerlendiren Koruma ve Kontrol Ekiplerimiz, Şişli İlçesi Levent bölgesinden Pakistan papağanı, Güngören İçesinden baykuş ve Sarıyer İlçesinde bulunan Bahçeköy’den yaralı ebabil kuşunu almışlardır.

Sorry, no video(s) found. Please add a video library, upload video(s) and try again.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. >>