1. ORMANLIK ALANLARDA BULUNAN SOKAK HAYVANLARINA BESLEME YAPAN HAYVAN SEVERLERLE TOPLANTI YAPILDI

  Ekim 20, 2014 Orman ve Su işleri Bakanlığı I. Bölge Müdürlüğü İstanbul Şube Müdürlüğünce, ormanlık alanlarda bulunan sokak hayvanlarına yönelik besleme yapan hayvan severler ve hayvan hakları konusunda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile toplantı yapıldı.

 2. SOKAK HAYVANLARININ GEÇİCİ BAKIMEVLERİ DENETLENİYOR

  Ekim 16, 2014 Orman ve Su işleri Bakanlığı I. Bölge Müdürlüğü İstanbul Şube Müdürlüğü Hayvan Koruma Birimi ekiplerince sokak hayvanları için İl genelinde bulunan 32 adet geçici bakım evi periyodik olarak ve vatandaşlardan gelen şikâyetler üzerine denetlenmektedir.

 3. AV KORUMA VE KONTROL TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

  Ekim 16, 2014 I. Bölge Müdürlüğü İstanbul Şube Müdürlüğü Fahri Av Müfettişleri, Avcı Dernekleri ve avcılar ile toplantı düzenlenmiştir. Toplantıya İstanbul Şube Müdürü Nevzat ALĞAN, Adalar DKMP Şefi Uğur Günaydın, av koruma ve kontrol hizmetlerinde görevli tüm personel, Fahri Av Müfettişleri, Dernek Başkanları ve avcılar katılım göstermişlerdir.

 4. HAYVANAT BAHÇESİ ZİYARET EDİLDİ

  Ekim 14, 2014 I.böle İstanbul Şube Müdürlüğü Şile Mühendisliği faaliyet alanında bulunan Beykoz İlçesi Polenezköy mevkiinde yer alan B tipi hayvanat bahçesi, İstanbul Şube Müdürü Nevzat Alğan, Kocaeli Şube Müdürü Kerim Gençoğlu ile birlikte ziyaret edilerek hayvanat bahçesi hakkında yetkililerden bilgi alındı.

 5. AV KORUMA VE KONTROL TOPLANTISI DÜZENLENDİ

  Ekim 14, 2014 I. Bölge Müdürlüğü İstanbul Şube Müdürlüğü Küçükçekmece DKMP Şefliği olarak Fahri Av Müfettişleri, Avcı Dernekleri ve avcılar ile toplantı düzenlenmiştir.

 6. CITES SÖZLEŞMESİ GEREĞİNCE TİCARETİ YASAK OLAN TÜRLER HAKKINDAKİ DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRMEKTEDİR.

  Ekim 14, 2014 I.Bölge İstanbul Şube Müdürlüğü CITES ekibi tarafından, CITES Sözleşmesi gereğince mutlak koruma altında olan ve ticareti kesinlikle yasak olan türlere ilişkin denetimler sürdürülmektedir.

 7. 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ İÇİN BILLBOARD VE AFİŞLERLE BİLGİLENDİRME YAPILDI

  Ekim 10, 2014 4 Ekim Hayvanları Koruma günü etkinlikleri kapsamında, sokak hayvanlarının korunmasına yönelik duyarlılığı arttırmak amacı ile "Hayvan Haklarını Yasa ile Koruyoruz",

Sorry, no video(s) found. Please add a video library, upload video(s) and try again.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. >>